Kontakt

Polar Seafood Norway AS

Sales office
Værftsgata 1 C, Kanalen Brygge N-1511 Moss, Norway

Tel: +47 69 60 98 00
Email: sales@polar-seafood.no

Ordre
Email: ordre@polar-seafood.no


 

Trygve Åsvestad
Daglig leder
Telefon: 91 34 11 05
Email: trygve@polar-seafood.no

Christina Kollvangsnes
Salgs og markedssjef 
Telefon: 93 01 98 36
Email: christina@polar-seafood.no

Bodil Sørensen
Kontorsjef
Telefon: 99 10 01 49
Email: bodil@polar-seafood.no

Lill Enderød
Kontormedarbeider
Telefon: 97 15 34 02
Email: lill@polar-seafood.no

Eivind M. Heggland
Selger/KAM Vest, Midt og Nord 
Telefon: 46 81 60 64
Email: eivind@polar-seafood.no

Bjørn Erik Caspersen
Selger Østlandet
Telefon: 46 89 10 81
Email: bec@polar-seafood.no

En del av Polar Seafood

Polar Seafood Norway AS er et salgsselskap og er en del av Polar Seafood Group. Polar Seafood er en av de ledende produsenter av sjømat fra havområdene rundt Grønland og arktiske farvann med hovedvekt på frosne reker. Polar Seafood eier en av de mest moderne trålflåter bygget for fangst av reker og fisk. Alle produkter blir produsert og frosset om bord. På land har Polar Seafood flere anlegg for bearbeiding av reker og fisk.

Langsiktig leverandør

Polar Seafood Norway AS har som hovedformål å selge våre egenproduserte produkter i dagligvare, storhusholdning og industrimarkedet i Norge. Vi er en langsiktig leverandør, med målsetning om å være den ledende leverandøren av frosne reker og skalldyr i Norge. Polar Seafood Norway har i tillegg en utstrakt import av sjømat fra Fjerne Østen, USA og Canada som vi selger i Skandinavia.

Polar Seafood Norway AS

Contact us

Polar Seafood Norway AS
Kanalen Brygge
Værftsgata 1 C
1511 MOSS
Norge
Telefon: +47 69 60 98 00
E-post: sales@polar-seafood.no